| 操作电压 | 32V DC. |
| 额定电流 | 30A ~ 80A (最大) |
| 输出端子 | M5 螺纹螺柱及六角螺帽(用于固定保险丝) |
| 适用线径 | 8 AWG. (矽胶线) |
| 保险丝规格 | 适用于 AML 系列保险丝 |
| 共极端子螺栓锁付扭力 | 20 in-lb (2.25Nm) max |
| 安装扭力额定值 | 10 in-lb (1Nm) max. M3 screws |
| 操作温度 | 40°C~+125°C |
Start typing to see products you are looking for.
Select more than one item for comparison.