C2-104J 迎賓燈
適用於迎賓燈, 車內或車體內/外裝裝標示照明使用,全機密封防水 環型密封墊片密合面板組裝 階梯燈含雷雕符號金屬上蓋 墊片選項: 黑/白
| 操作電壓 | 12~24V |
| 消耗功率 | 1.5W |
| 色溫 | 綠/白 |
| 光輸出流明 | N/A |
| 防水標準 | IP66 |
| 認證 | N/A |
| 操作溫度 | -20°C ~ +60˚ |
| 配件 | 金屬飾蓋/螺絲 |
Start typing to see products you are looking for.
Select more than one item for comparison.